Hakkımızda

2009 yılında kurulmuş olan SANLAB, sektöründe öncü olup -Gerçek Zamanlı Robotik Uygulamalar- alanında benzersiz çözümler sunmaktadır. Kurulduğu dönemden bu döneme otomotiv ve savunma sanayi alanında pek çok projeye imza atan SANLAB, müşterileri ile uzun vadeli ortaklıklar geliştirmektedir.
SANLAB ürünleri en yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmekte, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamakta ve onların projelerine katma değer sağlamaktadır.

MİSYONUMUZ

Mesleki eğitim yapan her türlü kurum ve kuruluşa simülasyon tabanlı yenilikçi eğitim teknolojilerimizi ulaştırmak. Simülasyon teknolojilerimiz ile her türlü sektörün gelişimine ve verimlilik artışına katkı sağlamak

VİZYONUMUZ

Simülasyon teknolojilerinin kullanımını yaygınlaştırmak ve katma değeri yüksek çözümler geliştirmek

KALİTE POLİTİKAMIZ

SANLAB, bütüncül kalite yaklaşımı anlayışı ile ürün gereksinimlerinin belirlenmesinden müşteri teslimatına kadar tüm aşamalarda müşteri beklentilerinin daha ötesinde çözümler üretmeyi, nitelikli hizmetler sunmayı ve müşteri memnuniyetini sağlamayı KALİTE POLİTİKASI olarak benimsemiştir

KABİLİYETLERİMİZ

Mekanik Tasarım, Analiz, Üretim

Sistem gereksinimlerine uygun, kinematik analizler yapılan robotik sistemlerin tasarımı, yapısal analizleri ve üretimi yapılabilmektedir.

Gelişmiş Hareket Kontrol Algoritmaları

Robotik sistemler için kompleks hareket kontrol algoritmalarının akademik çalışmaları yapılmakta ve bu çalışmaların çıktısı olarak kontrol algoritmaları geliştirilmektedir.

Gerçek Zamanlı Gömülü Sistem Yazılımları

6-DOF Test Platformu, 6-DOF Simulasyon Platformu gibi yüksek döngü frekanslarında çalışması gerekli robotik sistemler için gömülü sistem yazılımları geliştirilmektedir.

Kullanıcı Arayüz Yazılımları

Her seviyeden kullanıcının rahatlıkla kullanabildiği, kullanıcı dostu, fonksiyonel, gelişmiş analiz, görselleştirme araçları sunan kullanıcı arayüz yazılımları geliştirilmektedir.

Anahtar Teslim Robotik Sistemler

SANLAB, müşteri beklentilerine göre sistem gereksinimlerinin belirlenmesinden ürünün fabrika kabul testi ve müşteri tesisinde kuruluma kadar geçen süreçteki tüm mühendislik adımlarının tamamını yerine getirmekte, anahtar teslimi paket çözümler sunmakta.

2009 yılında kurulmuş olan şirketimiz sektöründe öncü bir firma olup, Hareket Platformları alanlarında benzersiz hizmetler sunmaktadır.

ana_urun_1
ana_urun_2
ana_urun_3
ana_urun_4
ana_urun_5
ana_urun_6
tr_TR