KABİLİYETLERİMİZ

Mekanik Tasarım, Analiz, Üretim

Sistem gereksinimlerine uygun, kinematik analizler yapılan robotik sistemlerin tasarımı, yapısal analizleri ve üretimi yapılabilmektedir.

Gelişmiş Hareket Kontrol Algoritmaları

Robotik sistemler için kompleks hareket kontrol algoritmalarının akademik çalışmaları yapılmakta ve bu çalışmaların çıktısı olarak kontrol algoritmaları geliştirilmektedir.

Gerçek Zamanlı Gömülü Sistem Yazılımları

6-DOF Test Platformu, 6-DOF Simulasyon Platformu gibi yüksek döngü frekanslarında çalışması gerekli robotik sistemler için gömülü sistem yazılımları geliştirilmektedir.

Kullanıcı Arayüz Yazılımları

Her seviyeden kullanıcının rahatlıkla kullanabildiği, kullanıcı dostu, fonksiyonel, gelişmiş analiz, görselleştirme araçları sunan kullanıcı arayüz yazılımları geliştirilmektedir.

Anahtar Teslim Robotik Sistemler

SANLAB, müşteri beklentilerine göre sistem gereksinimlerinin belirlenmesinden ürünün fabrika kabul testi ve müşteri tesisinde kuruluma kadar geçen süreçteki tüm mühendislik adımlarının tamamını yerine getirmekte, anahtar teslimi paket çözümler sunmakta.

2009 yılında kurulmuş olan şirketimiz sektöründe öncü bir firma olup, Hareket Platformları alanlarında benzersiz hizmetler sunmaktadır.

ana_urun_1
ana_urun_2
ana_urun_3
ana_urun_4
ana_urun_5
ana_urun_6
tr_TR